Teen pricice
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Teen pricice

Price tinejdzera i nezaboravan provod!
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Sta ste danas radili u skoli?

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Joansie
Devojke
Joansie


Broj poruka : 194
Datum upisa : 02.12.2007

Sta ste danas radili u skoli? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili u skoli?   Sta ste danas radili u skoli? - Page 3 EmptyPet Dec 14, 2007 6:05 pm

Sto, je l' ima nesto licno protiv tebe?
Nazad na vrh Ići dole
*Cami*
Admin
*Cami*


Broj poruka : 285
Godina : 30
Datum upisa : 12.10.2007

Sta ste danas radili u skoli? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili u skoli?   Sta ste danas radili u skoli? - Page 3 EmptyPet Dec 14, 2007 6:35 pm

ne koliko znam ali je kreten!ali i on ide na zurku pa cu moci da mu kazem sve sto mislim,po mogucstvu da mu vratim!
Nazad na vrh Ići dole
https://teen-talk.forumsr.net
Joansie
Devojke
Joansie


Broj poruka : 194
Datum upisa : 02.12.2007

Sta ste danas radili u skoli? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili u skoli?   Sta ste danas radili u skoli? - Page 3 EmptyPet Dec 14, 2007 7:07 pm

GO, GIRL!
Nazad na vrh Ići dole
*boxy*
Devojke
*boxy*


Broj poruka : 70
Datum upisa : 31.10.2007

Sta ste danas radili u skoli? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili u skoli?   Sta ste danas radili u skoli? - Page 3 EmptyPet Dec 14, 2007 10:37 pm

*Cami* ::
*boxy* ::
Dobila sam 4 petice iz likovnog,pa valjda cu imati 3 za polugodiste ili ako bog tj. likovnicar da mozda i 4.Inace smo imali pismeni iz engleskog i smejurija je kako se mi isprepisujemo...Bilo je extra!
tol'ke 5-ice a tri na polug.ili 4??? Shocked
kod mene u skoli bio smor!iz matisa pismeni zadatak nisam sve uradila ali imam 5 5-ica tako da...a na tehnickom decaci se po obicaju gadjali rancevima i direktorkin sin(koji ide sa mnom u odeljenje) me pogodio sva sreca u ruku,jer sam je slucajno podigla,i tako zastitila veci deo glave,sem onoga kod desne obrve i sada imam 2 modrice a veceras imam zurku!!i jos se nastavnik poceo derati na mene ali je prestao kada sam mu rekla sta se desilo!

Eeee takav ti je nas likovnicar...Kod njega postoje sam 1 i 5 kao ocene i dobijamo po 3-4 (ili keca ili petice) po casu.Cudno je sve to da ne objasnjavam.Sada mi je odnos 8:5 za petice a to je izmedju 3 i 4...Ma uzas!
A danas nije bilo nista posebno sto se tice casova,ali je inace bilo super a veceras imam neku zurku tako da odoh sad da se spremam!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Cami*
Admin
*Cami*


Broj poruka : 285
Godina : 30
Datum upisa : 12.10.2007

Sta ste danas radili u skoli? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili u skoli?   Sta ste danas radili u skoli? - Page 3 EmptySub Dec 15, 2007 5:40 pm

Marizza Rojas ::
GO, GIRL!
nisam mu nista uradila!bili su manje - vise svi zapanjeni kada su videli u cemu sam dosla(potpuno drugacije nego obicno)!bilo je onako na zurci,moj drug se opio da bi se pravio vazan...
Nazad na vrh Ići dole
https://teen-talk.forumsr.net
*boxy*
Devojke
*boxy*


Broj poruka : 70
Datum upisa : 31.10.2007

Sta ste danas radili u skoli? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili u skoli?   Sta ste danas radili u skoli? - Page 3 EmptySub Dec 15, 2007 11:48 pm

Eh kod nas na zurkama se uvek svi opijaju da bi bili face...A to me najvise nervira...
Nazad na vrh Ići dole
*Cami*
Admin
*Cami*


Broj poruka : 285
Godina : 30
Datum upisa : 12.10.2007

Sta ste danas radili u skoli? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili u skoli?   Sta ste danas radili u skoli? - Page 3 EmptyPon Dec 17, 2007 4:59 pm

*boxy* ::
Eh kod nas na zurkama se uvek svi opijaju da bi bili face...A to me najvise nervira...
Nazad na vrh Ići dole
https://teen-talk.forumsr.net
Joansie
Devojke
Joansie


Broj poruka : 194
Datum upisa : 02.12.2007

Sta ste danas radili u skoli? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili u skoli?   Sta ste danas radili u skoli? - Page 3 EmptyPon Dec 17, 2007 9:11 pm

Znam, i meni to ide na nerve! Na ekskurziji, svi su pili po malo da bi ispali face (ja nisam, alkohol ne podnosim), neke je uhvatio efekat alkohola, pa su bili pijani k'o letve, a jedan moj drug je glumio da je pijan, samo da bi ispao neko!

Elem, danas mi je zakljucena petica iz srpskog!
Nazad na vrh Ići dole
*boxy*
Devojke
*boxy*


Broj poruka : 70
Datum upisa : 31.10.2007

Sta ste danas radili u skoli? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili u skoli?   Sta ste danas radili u skoli? - Page 3 EmptyUto Dec 18, 2007 1:35 am

Svaka cast! Meni je zakljucena 5 iz informatike...Ali bio mi je super dan u skoli,prosto VRH!Mojoj simpi je bio rodjendan i sta vise da vam pricam...A sutra cu da vidim sta ce mi zakljuciti likovnicar...
Nazad na vrh Ići dole
Joansie
Devojke
Joansie


Broj poruka : 194
Datum upisa : 02.12.2007

Sta ste danas radili u skoli? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili u skoli?   Sta ste danas radili u skoli? - Page 3 EmptyČet Dec 20, 2007 1:45 am

Nisam isla u skolu, bila mi slava!
Nazad na vrh Ići dole
*boxy*
Devojke
*boxy*


Broj poruka : 70
Datum upisa : 31.10.2007

Sta ste danas radili u skoli? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili u skoli?   Sta ste danas radili u skoli? - Page 3 EmptyČet Dec 20, 2007 12:42 pm

Marizza Rojas ::
Nisam isla u skolu, bila mi slava!

I ja isto...Srecna ti slava! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Joansie
Devojke
Joansie


Broj poruka : 194
Datum upisa : 02.12.2007

Sta ste danas radili u skoli? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili u skoli?   Sta ste danas radili u skoli? - Page 3 EmptyPet Dec 21, 2007 1:27 am

Hvala!
Danas su mi u skoli zakljucene tri petice - engleski, istorija i likovno! A sutra ce mi zakljuciti pet iz fizike!
Nazad na vrh Ići dole
Jenny
Devojke
Jenny


Broj poruka : 232
Godina : 31
Location : u Australiji...
Datum upisa : 28.10.2007

Sta ste danas radili u skoli? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili u skoli?   Sta ste danas radili u skoli? - Page 3 EmptyPet Dec 21, 2007 2:41 am

imala sam pismeni iz matematike, i radila prepisiwka samo tako...nadam se chetworci!
Nazad na vrh Ići dole
http://benjamin-rojas.top-me.com/
Joansie
Devojke
Joansie


Broj poruka : 194
Datum upisa : 02.12.2007

Sta ste danas radili u skoli? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili u skoli?   Sta ste danas radili u skoli? - Page 3 EmptyPet Dec 21, 2007 2:23 pm

Uh, kod nas nema prepisivanja, jer nastavnica ima oci i na ledjima! A koga uhvati momentalno dobija keca! Ja danas imam pismeni iz matematike, nadam se da cu ga dobro uraditi.
Nazad na vrh Ići dole
Jenny
Devojke
Jenny


Broj poruka : 232
Godina : 31
Location : u Australiji...
Datum upisa : 28.10.2007

Sta ste danas radili u skoli? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili u skoli?   Sta ste danas radili u skoli? - Page 3 EmptyPet Dec 21, 2007 9:56 pm

e danas sam po rasporedu imala 6 chasowa, a bila sam samo na prwa dwa... spremali smo neki nastup za kwiz iz engleskog, pa samo 'izostali'...
Nazad na vrh Ići dole
http://benjamin-rojas.top-me.com/
Joansie
Devojke
Joansie


Broj poruka : 194
Datum upisa : 02.12.2007

Sta ste danas radili u skoli? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili u skoli?   Sta ste danas radili u skoli? - Page 3 EmptyPet Dec 21, 2007 10:26 pm

Imam sve ocene zakljucene!
Srpski: 5
Engleski: 5
Francuski: 4
Likovno: 5
Muzicko: 5
Istorija: 5
Geografija: 5
Hemija: 5
Fizika: 5
Matematika: 4
Biologija: 3
Tehnicko: 5
Fizicko:

Uspeh: Odlican (4,69)
Nazad na vrh Ići dole
*Cami*
Admin
*Cami*


Broj poruka : 285
Godina : 30
Datum upisa : 12.10.2007

Sta ste danas radili u skoli? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili u skoli?   Sta ste danas radili u skoli? - Page 3 EmptyPet Dec 21, 2007 10:43 pm

ne znam zasto jer nemam ni jednu jedinu ocenu iz tehnickog mi je zakljucio 3 i ako mi ne da 5 moj cale ide u skolu da ga bije!
jos istoriju treba da odg. imam samo 4 i srpski smo imali iznenadni test i ako dobijem 5(DAJ BOZE,MOLIM TE!) imacu 5!
Nazad na vrh Ići dole
https://teen-talk.forumsr.net
*boxy*
Devojke
*boxy*


Broj poruka : 70
Datum upisa : 31.10.2007

Sta ste danas radili u skoli? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili u skoli?   Sta ste danas radili u skoli? - Page 3 EmptySub Dec 22, 2007 1:45 am

Krava mi zakljucila 4 iz srpskog,ne mogu da verujem...Ali zato mi je zakljucila 5 iz istorije...
Nazad na vrh Ići dole
*Cami*
Admin
*Cami*


Broj poruka : 285
Godina : 30
Datum upisa : 12.10.2007

Sta ste danas radili u skoli? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili u skoli?   Sta ste danas radili u skoli? - Page 3 EmptySub Dec 22, 2007 4:11 pm

sto 4?pa koje ocene si imala?

DANAS NEMA SKOLE,YEAH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://teen-talk.forumsr.net
Joansie
Devojke
Joansie


Broj poruka : 194
Datum upisa : 02.12.2007

Sta ste danas radili u skoli? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili u skoli?   Sta ste danas radili u skoli? - Page 3 EmptySub Dec 22, 2007 11:27 pm

Da, ceo bogovetni dan nisam nista radila. Hej, subota je!
Nazad na vrh Ići dole
*boxy*
Devojke
*boxy*


Broj poruka : 70
Datum upisa : 31.10.2007

Sta ste danas radili u skoli? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili u skoli?   Sta ste danas radili u skoli? - Page 3 EmptyNed Dec 23, 2007 1:09 am

*Cami* ::
sto 4?pa koje ocene si imala?

DANAS NEMA SKOLE,YEAH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pa krava mi racunala keca kog sam inace popravila..A ocene su mi 4,1,4,5,5.Ali zakljucila mi je 4 jer me mrzi...A i ja nju Mad
Nazad na vrh Ići dole
Joansie
Devojke
Joansie


Broj poruka : 194
Datum upisa : 02.12.2007

Sta ste danas radili u skoli? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili u skoli?   Sta ste danas radili u skoli? - Page 3 EmptyNed Dec 23, 2007 4:03 pm

Da, znam takve situacije. Doduse, ne iz licnog iskustva, ali...
Nazad na vrh Ići dole
*boxy*
Devojke
*boxy*


Broj poruka : 70
Datum upisa : 31.10.2007

Sta ste danas radili u skoli? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili u skoli?   Sta ste danas radili u skoli? - Page 3 EmptyPon Dec 24, 2007 5:36 pm

Ma videce ona da cu ja na kraju imati 5 veliku kao vrata!
Danas sam odgovarala logiku ali je zvonilo pa moram za sredu,a nemam pojma sta ce mi zakljuciti...
Nazad na vrh Ići dole
Joansie
Devojke
Joansie


Broj poruka : 194
Datum upisa : 02.12.2007

Sta ste danas radili u skoli? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili u skoli?   Sta ste danas radili u skoli? - Page 3 EmptyPon Dec 24, 2007 5:44 pm

Kreten od geograficarke mi je zakljucio 4! Ma, ima da joj j***m majku u drugom polugodistu, ima da znam tu suntavu geografiju bolje od nje! A gledajte moje ocene: 5, 5, 5, 4, 4! I recite mi, da li je to pravda?! Ma, to ona hoce da niko nema 5 u odeljenju, sem njenog ljubljenog Vuka, koji ide na takmicenje!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Jenny
Devojke
Jenny


Broj poruka : 232
Godina : 31
Location : u Australiji...
Datum upisa : 28.10.2007

Sta ste danas radili u skoli? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili u skoli?   Sta ste danas radili u skoli? - Page 3 EmptyUto Dec 25, 2007 1:29 pm

tek idem u shkolu, pa tju wideti...nadam se da tju dobro protji!
Nazad na vrh Ići dole
http://benjamin-rojas.top-me.com/
Sponsored content





Sta ste danas radili u skoli? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili u skoli?   Sta ste danas radili u skoli? - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta ste danas radili u skoli?
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Teen pricice :: Funny :: Off!-
Skoči na: