Teen pricice

Price tinejdzera i nezaboravan provod!

PrijemPrijem  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Prijateljske

Ići dole 
AutorPoruka
*Cami*
Admin
*Cami*

Broj poruka : 285
Godina : 26
Datum upisa : 12.10.2007

Prijateljske Empty
PočaljiNaslov: Prijateljske   Prijateljske EmptySub Okt 27, 2007 1:16 pm

a ovde o prijateljstvu!
Nazad na vrh Ići dole
https://teen-talk.forumsr.net
*K@t@rin@*
Devojke
*K@t@rin@*

Broj poruka : 42
Godina : 27
Datum upisa : 14.10.2007

Prijateljske Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljske   Prijateljske EmptyČet Nov 01, 2007 2:12 pm

Daja sam ti sjadoled i cetiji zvake...daja bih ti kanarinca i biciklo kjug - sve sto imam ja bi daja da ti budem djug!
Nazad na vrh Ići dole
Ada96cg
Admin
Ada96cg

Broj poruka : 68

Prijateljske Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljske   Prijateljske EmptySub Nov 03, 2007 6:01 pm

*K@t@rin@* ::
Daja sam ti sjadoled i cetiji zvake...daja bih ti kanarinca i biciklo kjug - sve sto imam ja bi daja da ti budem djug!
Ovo je extra
Nazad na vrh Ići dole
RBD#Jovana
Devojke
RBD#Jovana

Broj poruka : 3
Datum upisa : 24.11.2007

Prijateljske Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljske   Prijateljske EmptySub Nov 24, 2007 12:11 am

Sto me tako glupo posmatras?Ja sam tvoj mobilni!Samo sam hteo na svez vazduh!Bilo mi je previse mracno i tesno u tvom dzepu!Sad je bolje.Hvala!

Znam koliko ti nedostajem,znam koliko sam ti potrebna u ovom trenutku.Zao mi je sto sam te napustila.......tvoja pamet!

Lesi se vraca kuci,bernardinac spasava ljude,labrador je vodic slepih,poenter lovi,nemacki ovcar radi u policijia sta ti,dzukelo radish?
Nazad na vrh Ići dole
Plasim_se

Plasim_se

Broj poruka : 30
Datum upisa : 04.01.2008

Prijateljske Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljske   Prijateljske EmptyPet Jan 04, 2008 2:02 am

Mi smo drugarice i ne znamo za zlo,mi smo vestice koje smehom pomeraju tlo,mi smo jedine drugarice koje znaju sta ljubav znaci,sa ovim drugaricama niko ne sme da se kaci.Mi cemo zauzeti celu planetu jer mi smo NAJBOLJE DRUGARICE na svetu

Kad prodje nasa mladost,dani ludovanja, plakanja i srece, znaj da ces uvek imati mene, DRUGARICU KOJA TE NIKAD ZABORAVITI NECE!!!

Mozda nisam uvek tu pored tebe,ali za nase prijateljstvo dajem sve od sebe... Jer vreme prolazi i shvatam da pravi prijatelji vrede! Godine ce i dalje teci,ali ja ti moram reci i kad budes daleko i u mislima ti bude drugi neko, volecu te kao sad: iskreno i jako, jer se NAJBOLJE DRUGARICE VOLE TAKO!

Covjek nekad pozeli da prijatelju stavi glavu na rame, covjek ponekad pozeli da ga ne bole stare rane, i ne znam zasto me bole te kapi jesenje kise i zasto prijateljima zovemo one koji ne zele to vise!

Kada te iznewere ljudi, kad wreme zhelish da wratish, kada te neko powredi, hocu da shwatish: Da bicu tu i u dobru i u zlu! Da te podignem iz prashine, da ti oswetlim ime, da ti na uwo kazhem da nikad, nikad necu da te slazhem! Da cu kad zaplachesh suze da ti brishem, znaj da imash drugaricu koja te voli najwishe!

...nikada mi nije palo na pamet da cemo postati najbolje drugarice, nikada mi nije palo na pamet da ce nas zivot razdvojiti, nikada ni nije palo na pamet da cemo doziveti tako lepe trenutke... Sada placemo i mislimo: takav je zivot! ...mislimo da ce sve biti kao pre...ali ne! Nikad vise nece!

....nikada nisam namerno trazila prijatelja...ali onda sam ugledala tebe izneverenu, tuznu, osecala si se isto kao i ja. Prisla sam ti s namerom da nam svi zavide, ali ti si kriva sto sam te zavolela...i sada sam ljubomorna kad god ti neko pridje... i jos nesto namerno te volim...ali iskreno!
Nazad na vrh Ići dole
*Cami*
Admin
*Cami*

Prijateljske Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljske   Prijateljske EmptyPet Jan 04, 2008 3:27 pm

wow!
Nazad na vrh Ići dole
Plasim_se

Plasim_se

Broj poruka : 30
Datum upisa : 04.01.2008

Prijateljske Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljske   Prijateljske EmptyNed Feb 03, 2008 4:00 pm

Hotjesh josh?
Nazad na vrh Ići dole
*Cami*
Admin
*Cami*

Prijateljske Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljske   Prijateljske EmptyUto Feb 26, 2008 7:34 pm

moze ako nije problem samo...iznenadjena sam duzinom!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

Prijateljske Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljske   Prijateljske Empty

Nazad na vrh Ići dole

Prijateljske
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Teen pricice :: Funny :: Porukice-
Skoči na: