Teen pricice
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Teen pricice

Price tinejdzera i nezaboravan provod!
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Neki Novi Klinci

Ići dole 
+3
Plasim_se
Jenny
Joansie
7 posters
AutorPoruka
Joansie
Devojke
Joansie


Broj poruka : 194
Datum upisa : 02.12.2007

Neki Novi Klinci Empty
PočaljiNaslov: Neki Novi Klinci   Neki Novi Klinci EmptyNed Dec 02, 2007 10:05 pm

Ove serije se uvek rado setim... Nadam se da ce je RTS ponovo reprizirati... Odeljenje iz serije toliko lici na moje! Mi smo sada takodje VII3...
U režiji Mladena Matičevića, a po scenariju Spomenke Kovač, dobijena je tinejdž serija koje mnoge podseća na neka lepša vremena. Radnja je smeštena u ambijentu izmišljene osnovne škole na Vračaru, koja odiše toplinom, nostalgijom, jednom rečju idilom, kakva je viđena u američkom TV sapunici “Beverly Hills”. Kroz niz komičnih, melodramatičnih i nadasve lako mogućih situacija, prate se zgode i nezgode “ozloglašenog” VIII/3 i njihovih nastavnika i direktorke. Junaci poput Rokija, Mine, Sofije, Marlene, Mire, Packea, Kečine, Bore, Fiće, Džonija, Njutna, Bojančeta... svakodnevno se sureću sa profesorima, koji i sami prolaze kroz dogodovštine, koje nisu daleko od učeničkih zavrzlama. Po rečima scenariste Spomenke Kovač, priča se dešava u Miloševićevo vreme, u vračarskoj školi, gde nema psovki, nasilja, niti negativne energije i koja izgleda kao da je izronila spod staklenog zvona. Ipak, možda je u dubini duše autorka želela da takva vrsta institucije ponovo zaživi, nakon svih onih loših vremena u kojima smo živeli. Na svojevrstan način “Neki novi klinci” su serija o prijateljstvu, ljubavi, odrastanju i traženju mesta pod suncem.
Komentarisite (ako ste gledali seriju, naravno)!
Neki Novi Klinci 2437-110
Neki Novi Klinci 2437-111
Nazad na vrh Ići dole
Jenny
Devojke
Jenny


Broj poruka : 232
Godina : 31
Location : u Australiji...
Datum upisa : 28.10.2007

Neki Novi Klinci Empty
PočaljiNaslov: Re: Neki Novi Klinci   Neki Novi Klinci EmptyPon Dec 03, 2007 3:17 am

ja sam je gledala! tako je diwna serija! zaista bi bilo fantastichno kada bi reprizirali seriju!
Nazad na vrh Ići dole
http://benjamin-rojas.top-me.com/
Joansie
Devojke
Joansie


Broj poruka : 194
Datum upisa : 02.12.2007

Neki Novi Klinci Empty
PočaljiNaslov: Re: Neki Novi Klinci   Neki Novi Klinci EmptyPon Dec 03, 2007 11:36 am

Mi smo u skoli cak imali "podeljene uloge". Isidora je bila Roki, Vuk je bio Packe, Ana je bila Sofija, Zox je bio Kecina, ja sam bila Mina, Mare Njutn, Ivana je bila Marlena, Filip je bio Bora... Svi u odeljenju smo gledali i obozavali tu seriju! Ja i dan-danas cuvam postere...
Nazad na vrh Ići dole
Jenny
Devojke
Jenny


Broj poruka : 232
Godina : 31
Location : u Australiji...
Datum upisa : 28.10.2007

Neki Novi Klinci Empty
PočaljiNaslov: Re: Neki Novi Klinci   Neki Novi Klinci EmptyČet Dec 06, 2007 7:53 pm

xa xa xa... ti prichash kao da ih mi swi znamo!
Nazad na vrh Ići dole
http://benjamin-rojas.top-me.com/
Joansie
Devojke
Joansie


Broj poruka : 194
Datum upisa : 02.12.2007

Neki Novi Klinci Empty
PočaljiNaslov: Re: Neki Novi Klinci   Neki Novi Klinci EmptyČet Dec 06, 2007 11:50 pm

Nije bitno da li ih znate... Fora je da smo mi bili toliko nalozeni na "Neke nove klince", da smo cak uloge podelili. A stvarno je steta sto ne poznajete neke od gore navedenih.
Nazad na vrh Ići dole
Plasim_se

Plasim_se


Broj poruka : 30
Datum upisa : 04.01.2008

Neki Novi Klinci Empty
PočaljiNaslov: Re: Neki Novi Klinci   Neki Novi Klinci EmptyPet Jan 04, 2008 2:07 am

Jaoooooj,stho je ne repriziraju? Serija je prediwna... Smile
Nazad na vrh Ići dole
*Cami*
Admin
*Cami*


Broj poruka : 285
Godina : 30
Datum upisa : 12.10.2007

Neki Novi Klinci Empty
PočaljiNaslov: Re: Neki Novi Klinci   Neki Novi Klinci EmptyPet Jan 04, 2008 3:31 pm

ja nisam gledala celu,a moja amiga je odlepila za packetom,cak je nabavila njegov broj i zvala ga...javila se njegova majka!
Nazad na vrh Ići dole
https://teen-talk.forumsr.net
Joansie
Devojke
Joansie


Broj poruka : 194
Datum upisa : 02.12.2007

Neki Novi Klinci Empty
PočaljiNaslov: Re: Neki Novi Klinci   Neki Novi Klinci EmptyČet Jan 10, 2008 8:07 pm

MOJA DRUGARICA JE OTISLA DA GLEDA NEKU PREDSTAVU U KOJOJ GLUMI NJEN BRAT I TAMO JE SRELA PACKETA, A KAKO VISE NIJE BILO MESTA, NJIH DVOJE SU SEDELI ZAJEDNO NA STEPENISTU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Njen brat i Packe idu zajedno na Akademiju, i ona nam je obecala da ce nabaviti njen broj!
Ja sam inace jednom videla Sofiju i Kecinu...
Nazad na vrh Ići dole
*camila*
Devojke
*camila*


Broj poruka : 41
Godina : 30
Location : sa camilom...tu negde...
Datum upisa : 13.10.2007

Neki Novi Klinci Empty
PočaljiNaslov: Re: Neki Novi Klinci   Neki Novi Klinci EmptyPon Feb 04, 2008 7:15 pm

vrh serija!!!
ludo odeljenje,kao i moje!
Nazad na vrh Ići dole
Tetka91




Broj poruka : 2
Datum upisa : 29.04.2008

Neki Novi Klinci Empty
PočaljiNaslov: Re: Neki Novi Klinci   Neki Novi Klinci EmptyUto Apr 29, 2008 10:32 pm

extra je serija. Volela bi kad bi opet bili neki novi klinci.Najvise zbog bore koji je neodoljivo sladak,
Nazad na vrh Ići dole
Tetka91




Broj poruka : 2
Datum upisa : 29.04.2008

Neki Novi Klinci Empty
PočaljiNaslov: Re: Neki Novi Klinci   Neki Novi Klinci EmptyUto Apr 29, 2008 10:40 pm

Inace licno poznajem boru iz nekih novih klinaca.mogu da kazem da je uzivo sladji a tek kako plese... nije normalno
Nazad na vrh Ići dole
*SwEeT gIrL*

*SwEeT gIrL*


Broj poruka : 14
Datum upisa : 21.06.2008

Neki Novi Klinci Empty
PočaljiNaslov: Re: Neki Novi Klinci   Neki Novi Klinci EmptySub Jun 21, 2008 5:15 pm

Serija je EXTRA!!!!Bilo bi super da je repriziraju!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Neki Novi Klinci Empty
PočaljiNaslov: Re: Neki Novi Klinci   Neki Novi Klinci Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Neki Novi Klinci
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Teen pricice :: TV/Cinema :: Spomenar-
Skoči na: